Co nabízíme...

TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm nabízí ustájení koní v boxech ve městě.

V ceně ustájení je zahrnuto:

krmné dávky sena a jádra, ranní místování koní (včetně víkendu), k dispozici vnitřní mycí box s teplou vodou, letní venkovní mycí box, solárium, výběhy, paddock, k dispozici jezdecká hala 62x22 (písek s geotextilií), venkovní písková jízdárna s umělým osvětlením (písek s geotextilií), překážkový materiál, sociální zázemí (šatna, sprcha, denní místnost). Velmi pěkné vyjížďky po okolí.

Cena ustájení:

Plná cena ustájení pro nečleny nebo neaktivní členy TJ Slovan 8.000, - Kč / měsíc

Ustájení pro "aktivní" členy TJ Slovan bez víkendových služeb (zapojení do akcí, brigády, odpracovat 65 brigádnických hodin za rok) 6.000, - Kč / měsíc

Ustájení pro "aktivní" členy TJ Slovan (zapojení do akcí, víkendové služby, brigády, odpracovat 65 brigádnických hodin za rok) 4.000, - Kč / měsíc

Ceník dalších výhodných služeb:

- pronájem haly (písek s geotextilií) 200 Kč / hodina / kůň

- pronájem venkovních jízdárny (písek s geotextilií) 200 Kč / hodina / kůň

- pronájem společenských pokojů 1 000 Kč / den (pro členy 500 Kč / den)

- jednorázový pronájem boxů mimo závody 200 Kč / den

- pronájem venkovního posezení s ohništěm 200 Kč / den