Eurobit Pohár žen 2017

Soutěže byly vypsány od 60 cm až do 110 cm, takže jsme mohli celkově vidět 6 soutěží.

Hlavní soutěž se jela na výšce překážek 110 centimetrů v základním kole, poté pro bezchybné dvojice následovaly 2 rozeskakování. Nejlépe si vedla Nikol Švihorová na koni Coriel startujíci za Epona Jistebník, která ani jednou nechybovala a dojela si v nejrychlejším čase pro první místo.. Druhá příčka patřila Mirce Škanderové s koněm Demont ze stáje Mustang, která jednou chybovala v druhém rozeskakování. Třetí příčka patřila domácí Zuzce Fabiánové s koněm Elograaf, která měla v druhém rozeskakování dvě chyby. Ale i tak jí moc gratulujeme za krásné umístění.

Další domácí dvojice startující v této hlavní soutěži byly: Viktorie Lysková s koněm Con Graaf P 8 tr.b., Blažková Natalie s koněm Dracara 12 tr.b. a Veronika Janošcová s koněm Megan2 nedokončili. 

V rámcových soutěžích zvítězila v domácích barvách na výšce 90cm Lenka Žačková s koněm Edith, tímto ji taky gratulujeme. 

Kompletní výsledky všech soutěží naleznete na www.jezdectvi.info

Výsledky pony soutěží naleznete zde : http://www.jezdectvi.info/?p=7882